Box

4.26.5

5.0

4

Telefonunuzu kullanarak bulutunuzdaki dokümanlarınıza erişin

542.7k

Bu uygulamayı oyla

Box, kullanıcılarının Box hesaplarına yükledikleri bütün içeriklere erişebilecekleri böylece istedikleri zaman görüntüleyebilecekleri veya doğrudan Android cihazlarının hafızalarına indirebilecekleri aynı isimli servisin resmi uygulamasıdır.

Uygulamanın bu versiyonunun özellikleri arasında oluşturma seçeneği, Android cihazınızı kullanarak içeriği görüntüleme ve erişme, bir SD karttan Box hesabınıza farklı görseller, videolar ve dosyalar yükleme ve web linkleri kullanarak diğer kullanıcılarla klasörler ve dosyalar paylaşma bulunmaktadır.

Bunun gibi, uygulamayı, paylaştığınız klasörlerde işbirliği yapmak için kullanıcılar davet etmek ve dosyalara onlar için yorumlar bırakmak, entegre arama fonksiyonu sayesinde içeriği hızlıca bulmak ve diğer uygulamaları kullanarak oluşturduğunuz dosyaları doğrudan Box hesabınıza kaydetmek için kullanabilirsiniz.

Cep telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyacınız olan araçları size verdiğinden ötürü Box bu bulut depolama sistemi kullanıcıları için çok ilginç bir uygulamadır.
Uptodown X